Bombki bożonarodzeniowe z nadrukiem dla dzieci

Bez względu na to, czy dziecko ma swoją własną choinkę, czy też wspólnie ubiera się tą wielką w salonie – warto pomyśleć o tym, by co najmniej niektóre bombki bożonarodzeniowe były dopasowane do gustu najmłodszego członka rodziny. Dokładnie takie są prezentowane tutaj bombki dla dzieci – zjawiskowo kolorowe, niezwykle wesołe – świetnie wpiszą się w świąteczny klimat, a przy okazji wzmocnią zaangażowanie maluchów w przygotowania do wspólnej celebracji tego ważnego święta. To dobry wybór ku uciesze całej rodziny!

Warto przeczytać poniższe informacje:

  • możliwość zakupu w sklepie Finezyjni.pl,
  • wymiary bombki z nadrukiem: 8,0 x 5,0 cm,
  • wysokiej jakości wykonanie i nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

PROMOCJA! Podczas składania zamówienia w sklepie Finezyjni.pl wpisz kod FINPRO10 i uzyskaj 10% zniżki! Pospiesz się, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

bombki dla dzieci

Bombki dla dzieci – wyjątkowe pod każdym względem

Dokładnie tak – wyjątkowość prezentowanych bombek nie kończy się na ich uroczym wyglądzie. Te bombki z nadrukiem zostały wykonane z wykorzystaniem najlepszych materiałów i technik. Dzięki temu można mieć pewność, że ich wdzięczne wzornictwo będzie cieszyć zdecydowanie dłużej niż jedne święta i to nawet wtedy, gdy za zawieszanie na gałązkach choinki zabiorą się jeszcze odrobinę niezdarne rączki dziecka. Radość przez wiele świątecznych dni – gwarantowana.

bombki z nadrukiem

Upominki zostały wykonane w Polsce. Wysoka jakość produktów!