Bombki z drewna – komplet 24 bombek w pudełku

Nie trzeba szukać daleko prezentowej inspiracji na święta – czasem wszystko, o czym marzy bliska osoba to rzecz tak samo piękna, co praktyczna. Bombki drewniane to doskonały przykład takiej upominkowej prezentacji, a zwłaszcza, gdy tak jak w tym przypadku są skryte w równie ładnym pudełku. Zarówno bombki z drewna, ja ich opakowanie wykonane z tego samego materiału – to wspaniała alternatywa dla prezentów gwiazdkowych, które zbyt często mają się nijak do tradycji Bożego Narodzenia. Tutaj nie ma takiego ryzyka.

Warto przeczytać poniższe informacje:

  • możliwość zakupu w sklepie Finezyjni.pl,
  • wymiary bombki z drewna: 7,0 x 6,0 cm,
  • wysokiej jakości wykonanie i nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

PROMOCJA! Podczas składania zamówienia w sklepie Finezyjni.pl wpisz kod FINPRO10 i uzyskaj 10% zniżki! Pospiesz się, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

bombki drewniane

Bombki drewniane w dekoracyjnym pudełku na święta

Można ten komplet bombek komuś podarować, albo też – samemu sobie sprawić tak uroczy i solidnie wykonany prezent. W każdym przypadku mowa o naprawdę porządnym zestawie ozdób, które będą trwać i cieszyć latami. To zasługa wykorzystania wysokiej jakości sklejki i nowoczesnych technik nadruku. Dzięki temu całość będzie prezentować się tak samo ładnie za rok, czy dwa – jak w dniu odebrania paczki. To subtelne piękno zgodne z najnowszymi trendami w dekorowaniu wnętrz na święta, które nawiązują do naturalnych wyborów i klasycznego wzornictwa.

bombki z drewna

Upominki zostały wykonane w Polsce. Wysoka jakość produktów!