Czy zostaniesz moim Świadkiem lub Świadkową?

Gdy przychodzi czas, aby zadać takie pytanie – warto się postarać, aby kandydat na świadka bądź świadkową mógł się poczuć naprawdę wyjątkowo. Pięknie wykonane, z troską o każdy szczegół zapytanie o świadkowanie w formie drewnianego pudełka jest właśnie sposobem na to, by rozeznać się w temacie w wielkim stylu. Prosząc o tę przysługę z tak ładnym i wzruszającym upominkiem w dłoni – ma się wręcz pewność, że nie będzie miejsca na odmowę!

Warto przeczytać poniższe informacje:

  • możliwość zakupu w sklepie Finezyjni.pl,
  • wymiar zewnętrzny: 20,0 x 10,5 x 3,0 cm,
  • wykonanie i nadruk wysokiej jakości,
  • pudełko wykonane z drewna sosnowego.

PROMOCJA! Podczas składania zamówienia w sklepie Finezyjni.pl wpisz kod FINPRO10 i uzyskaj 10% zniżki! Pospiesz się, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

Czy zostaniesz moim świadkiem

Zapytanie o świadkowanie – w najładniejszej formie

Każdy detal tego pudełka został pomyślany tak, by się podobać – a równocześnie być unikatowym wstępem do uroczystości weselnej, którą świadek i świadkowa będą współtworzyć, dzięki swej ważnej roli. To równocześnie rzecz solidna i praktyczna, dlatego jest to fakt, że jeszcze długo po zakończeniu uroczystości posłuży obdarowanej osobie, równocześnie przypominając o tych wszystkich wspaniałych chwilach, jakie miały miejsce. Takie personalizowane pudełko z drewna pomaga wyrazić więcej niż słowa – i to w jak elegancki sposób.

Czy zostaniesz moją świadkową

Upominki zostały wykonane w Polsce. Wysoka jakość produktów!