Drewniane bombki na choinkę – komplet skrzatów

Piękne i urocze – bombki na choinkę w kształcie skrzatów to prawdziwy bożonarodzeniowy hot i nic nie wskazuje na to, by coś się miało zmienić w tym temacie. Prezentowane bombki choinkowe to komplet kapitalnie wykonanych krasnoludków, które dodadzą radości i charakteru do każdego drzewka. Jednak mając je do swojej dyspozycji nie trzeba się ograniczać tylko do choinki. Świetnie nadają się do różnego rodzaju stroików, czy zdobienia prezentów. Nadają się jako inspiracja upominkowa dla miłośnika domowych dekoracji.

Warto przeczytać poniższe informacje:

  • możliwość zakupu w sklepie Finezyjni.pl,
  • wymiary bombki na choinkę: 9,0 x 5,0 cm,
  • wysokiej jakości wykonanie i nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

PROMOCJA! Podczas składania zamówienia w sklepie Finezyjni.pl wpisz kod FINPRO10 i uzyskaj 10% zniżki! Pospiesz się, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

bombki choinkowe

Skrzaty – nietuzinkowe bombki na choinkę

Jednak to, co najbardziej wyjątkowe w tych ozdobach to sposób wykonania. Drewniane bombki na choinkę są dobrym wyborem tylko wtedy, gdy w procesie ich tworzenia zrobiono wszystko, by służyły jak najdłużej, w jak najlepszym stanie i dokładnie tak jest w tym przypadku. Dopracowane w każdym calu – będą cieszyć swoim wdziękiem, kolorami, dopieszczeniem przez niejedno Boże Narodzenie, co jest ich kolejnym, wartym podkreślenia atutem.

drewniane bombki na choinkę

Upominki zostały wykonane w Polsce. Wysoka jakość produktów!