Drewniane ozdoby świąteczne na Boże Narodzenie

Troska o pięknie ozdobioną choinkę to ciągłe wyszukiwanie świątecznych inspiracji, a jedną z nich chcemy zaprezentować dla ułatwienia właśnie w tym miejscu. Wyjątkowe ozdoby świąteczne na Boże Narodzenie to te, które nie kosztują wiele, ale potrafią wnieść wiele do świątecznej atmosfery. Dokładnie tym wyróżniają się ozdoby świąteczne choinki w kształcie wesołych skrzatów, które tutaj prezentujemy. Ich nawiązująca do świąt kolorystyka w połączeniu z wysokiej jakości wykonaniem robią wrażenie!

Warto przeczytać poniższe informacje:

  • możliwość zakupu w sklepie Finezyjni.pl,
  • wymiary ozdoby świątecznej: 6,0 x 6,0 cm,
  • wysokiej jakości wykonanie i nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

PROMOCJA! Podczas składania zamówienia w sklepie Finezyjni.pl wpisz kod FINPRO10 i uzyskaj 10% zniżki! Pospiesz się, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

ozdoby świąteczne choinki

Mikołajkowe „Merry Christmas” w klasycznej odsłonie

Liczne bombki zwracają na siebie uwagę wielkością, bądź błyskiem. Wyróżnikiem tych zawieszek jest ich subtelna forma i uroczy motyw. To ozdoby świąteczne drewniane, które sprawdzą się tak samo dobrze na choince w nowoczesnym salonie, co w klasycznie urządzonym mieszkaniu. Mogą też być z powodzeniem wykorzystywane do bożonarodzeniowych stroików, wianków na drzwi, czy wszelkich innych ozdób w tym klimacie. W każdej odsłonie będą prezentować się nad wyraz ładnie, a co więcej – cieszyć swoim wzornictwem długi czas, z racji tego, z jak porządnych materiałów zostały wykonane.

ozdoby świąteczne na boże narodzenie

Upominki zostały wykonane w Polsce. Wysoka jakość produktów!