Drewniane ozdoby świąteczne – pieski na choinkę

Czas najwyższy przemyśleć tegoroczne dekoracje na choinkę! Drewniane ozdoby świąteczne to dla wielu osób oczywisty wybór – w końcu ten trend nigdy się nie nudzi i zawsze ładnie komponuje się z całym świątecznym klimatem. Warto jednak dodać do klasyki odrobinę fantazji i oryginalności, a właśnie tym wyróżniają się prezentowane naturalne ozdoby świąteczne z motywem uroczych piesków. Będą one dobrym wyborem nie tylko dla fanów czworonogów, ale i dla wszystkich, którzy lubią śliczne dekoracje.

Warto przeczytać poniższe informacje:

  • możliwość zakupu w sklepie Finezyjni.pl,
  • wymiary ozdoby świątecznej: 7,0 x 6,0 cm,
  • wysokiej jakości wykonanie i nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

PROMOCJA! Podczas składania zamówienia w sklepie Finezyjni.pl wpisz kod FINPRO10 i uzyskaj 10% zniżki! Pospiesz się, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

naturalne ozdoby świąteczne

Ozdoby świąteczne – z miłości do zwierząt!

Jeśli prawdą jest, iż 24 grudnia zwierzęta przemawiają ludzkim głosem, to decydując się na te proste ozdoby świąteczne na swoją choinkę, można się spodziewać wyrazu zadowolenia ze strony swojego pupila. Natomiast mówiąc całkowicie poważnie, warto zwrócić uwagę nie tylko na ich niecodzienny design – te same drewniane zawieszki wyróżniają się też solidnym wykonaniem, dopracowaniem w każdym szczególe, świetną kompozycją. To wszystko sprawia, że będą cieszyć zdecydowanie dłużej niż jedno Boże Narodzenie.

proste ozdoby świąteczne

Upominki zostały wykonane w Polsce. Wysoka jakość produktów!