Ekskluzywne prezenty ślubne – pudełko na herbatę

Nie ma nic przyjemniejszego, niż wspólne popijanie herbaty z ukochaną osobą – zwłaszcza jeśli mowa o świeżo poślubionej drugiej połowie. Dlatego prezent ślubny taki jak drewniane pudełko na herbatę sprawdzi się idealnie. Zaprojektowany tak, by służyć latami i przemyślany w ten sposób, by cieszyć oczy – to wyjątkowy drewniany upominek, który sprawia, że inne prezenty ślubne stają się przeciętne. Wystarczy spojrzeć na te wszystkie szczegóły, by się o tym przekonać!

Warto przeczytać poniższe informacje:

  • możliwość zakupu w sklepie Finezyjni.pl,
  • wymiar zewnętrzny: 16,0 x 16,0 x 8,0 cm,
  • wykonanie i nadruk wysokiej jakości,
  • pudełko wykonane z drewna sosnowego.

PROMOCJA! Podczas składania zamówienia w sklepie Finezyjni.pl wpisz kod FINPRO10 i uzyskaj 10% zniżki! Pospiesz się, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

ekskluzywne prezenty ślubne

Unikatowe prezenty ślubne – doskonałe w każdym calu!

Gotówka to prezent pożądany, ale oczywisty. Warto Młodej Parze dać coś więcej niż kopertą z taką zawartością. Dorzucając ekskluzywne prezenty ślubne, jak drewniane pudełko na herbatę – można mieć pewność, że zostanie się zapamiętanym wśród tłumu gości. Zakochani będą wspominać ze wzruszeniem trud włożony w to, by ślubny prezent był czymś więcej niż tylko sztampową kwotą, ale był stał się praktycznym nośnikiem najpiękniejszych wspomnień. Tego właśnie można się spodziewać, stawiając na tak wyjątkowe rękodzieło.

prezenty ślubne

Upominki zostały wykonane w Polsce. Wysoka jakość produktów!