Fajne prezenty na urodziny z drewna dla każdego

Inspirujące prezenty nie muszą wypalać dziury w kieszeni – za to powinny cieszyć osobę obdarowaną już na pierwszy rzut oka. Prezentowana statuetka z drewna jest niewątpliwie właśnie takim upominkiem. Sprawdzi się zawsze wtedy, gdy potrzebne są prezenty na urodziny dla niej, czy dla niego – bez względu na to, czy mowa o żonie, mężu, siostrze, czy tacie. Możliwość personalizacji daje naprawdę szerokie pole do popisu, a solidność wykonania sprawia, że będzie to upominek, który będzie cieszyć lata.

Warto przeczytać poniższe informacje:

  • możliwość zakupu w sklepie Finezyjni.pl,
  • wykonanie i nadruk wysokiej jakości,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm,
  • wymiary statuetki: 15,0 x 11,5 cm.

PROMOCJA! Podczas składania zamówienia w sklepie Finezyjni.pl wpisz kod FINPRO10 i uzyskaj 10% zniżki! Pospiesz się, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

prezenty na urodziny dla niego

Prezenty na urodziny dla niego, dla niej, dla każdego!

Nie ma ram wiekowych, czy określonych zainteresowań, które warunkowały by adresata takiego podarunku. Jego sekret polega na tym, że jest tak samo uniwersalny, jak i wyjątkowy. Nie bez znaczenia jest też kunszt wykonania rękodzieła, jak również jego dekoracyjny charakter. To wszystko sprawia, że będąc nastawionym na fajne prezenty na urodziny dla niego, czy dla niej – naprawdę nie trzeba patrzeć dalej niż ta doskonała w swej prostocie propozycja.

prezenty na urodziny dla niej

Upominki zostały wykonane w Polsce. Wysoka jakość produktów!