Tanie i kreatywne ozdoby choinkowe dla dzieci

Choinka nie może być nudna, a zwłaszcza ta dekorowana przez najmłodszych członków rodziny. Dlatego kreatywne ozdoby choinkowe cieszą się dzisiaj tak wielkim zainteresowaniem – rozwijając wyobraźnię i zachęcając do wspólnego celebrowania Bożego Narodzenia. Prezentowane ozdoby choinkowe dla dzieci w postaci kolorowych kotków wykonanych z wysokiej jakości sklejki są tym bardziej wyjątkowe z racji ich pieczołowitego wykonania. Z racji swojej trwałości będą upiększać choinkę przez długie lata.

Warto przeczytać poniższe informacje:

  • możliwość zakupu w sklepie Finezyjni.pl,
  • wymiary ozdoby choinkowej: 7,0 x 4,5 cm,
  • wysokiej jakości wykonanie i nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

PROMOCJA! Podczas składania zamówienia w sklepie Finezyjni.pl wpisz kod FINPRO10 i uzyskaj 10% zniżki! Pospiesz się, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

ozdoby choinkowe dla dzieci

Kotki – kreatywne ozdoby choinkowe dla dzieci

Czas Bożego Narodzenia to idealna okazja, by cieszyć się wspólnym spędzaniem czasu i dzielić się świątecznymi tradycjami. Własnoręczne ozdoby choinkowe kotki zachęcają do tego, by umilić maluchom czas oczekiwania na pierwszą gwiazdkę opowieściami o tym, że zgodnie z tradycją 24 grudnia zwierzęta mogą mówić ludzkim głosem. Wszystko to oczywiście przy okazji rodzinnego dekorowania choinki. Dzieci będą pod wrażeniem nie tylko wigilijnych przypowieści, ale i pięknie wyglądających bombek, podobnie jak wszyscy goście świąteczni, którzy będą mieć okazje je podziwiać.

własnoręczne ozdoby choinkowe

Upominki zostały wykonane w Polsce. Wysoka jakość produktów!