Kreatywne prezenty ślubne – skrzynka na wino

Czas wybrać prezenty ślubne – pomysły są wszędzie, więc jak zdecydować? Jednym z ulubionych trunków Młodej Pary jest wino – jednak można je ofiarować w sposób bardziej oryginalny i wyjątkowy niż zwykle. Wystarczy do tego spojrzeć na drobne prezenty ślubne o wielkim znaczeniu, jak ta drewniana skrzynka na wino. Dopracowana w każdym z calu, będzie pięknie chronić cenną zawartość, równocześnie stanowiąc unikatowy upominek sam w sobie.

Warto przeczytać poniższe informacje:

  • możliwość zakupu w sklepie Finezyjni.pl,
  • drewno brzozowe, gruby sznurek jutowy,
  • wykonanie i nadruk wysokiej jakości,
  • wymiary skrzynki: 36 x 11,5 x 10 cm.

PROMOCJA! Podczas składania zamówienia w sklepie Finezyjni.pl wpisz kod FINPRO10 i uzyskaj 10% zniżki! Pospiesz się, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

kreatywne pomysły na prezent ślubny

Prezenty ślubne pomysły, które inspirują!

Nie trzeba wydawać majątku na podarek, aby zaskoczyć Młodą Parę. Sęk w tym, aby sięgnąć po kreatywne pomysły na prezent ślubny, które pokazują zaangażowanie w to, by trafić w gust młodych i sprawić, im dodatkową przyjemność tego ważnego dnia. Tak właśnie jest w przypadku tej drewnianej skrzynki. Jest nie tylko piękna i praktyczna, ale też solidnie wykonana, dzięki czemu można mieć pewność, że będzie cieszyć świeżo poślubionych małżonków jeszcze długo po dniu ślubu – przywołując najpiękniejsze wspomnienia jak na zawołanie.

prezenty ślubne pomysły

Upominki zostały wykonane w Polsce. Wysoka jakość produktów!