Kreatywny i stylowy prezent na ślub – tanie pudełko

Drewno sosnowe inspiruje! Tutaj widać jeden z owoców takiej inspiracji – jakim jest wyjątkowy prezent na ślub wykonany właśnie z tego materiału. To stylowy prezent na ślub sam w sobie, ale może też być ważnym elementem jeszcze większego podarunku dla zakochanych w dniu ich największego święta. Jakość łączy się z designem w niesamowicie przyjemny dla oka sposób!

Warto przeczytać poniższe informacje:

  • możliwość zakupu w sklepie Finezyjni.pl,
  • wymiar zewnętrzny: 20,0 x 10,5 x 3,0 cm,
  • wysokiej jakości wykonanie i nadruk,
  • pudełko wykonane z drewna sosnowego.

PROMOCJA! Podczas składania zamówienia w sklepie Finezyjni.pl wpisz kod FINPRO10 i uzyskaj 10% zniżki! Pospiesz się, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

kreatywny prezent na ślub

Kreatywny prezent na ślub – drewniane pudełko

Elegancki i nietuzinkowy – ten prezent na ślub – czy to od chrzestnej, przyjaciół, czy kolegów z pracy, w każdej wersji będzie zachwycać Młodą Parę. Jest to w końcu coś znacznie więcej niż pięknie wykonane, drewniane pudełko. To przede wszystkim namacalny nośnik wspomnień.

Jego optymalne wymiary pozwalają na to, by uruchomić swoją wyobraźnię również w odniesieniu do tego, co można włożyć do środka. Lecz nawet, gdy pieczołowicie dobrana zawartość zniknie – to pieczołowicie wykonane pudełko będzie nadal cieszyć i przywoływać najpiękniejsze chwile – również z udziałem osób, które przyczyniły się do tego podarunku, a których dedykacja na nim będzie pięknie wydrukowana na wierzchu.

stylowy prezent na ślub

Upominki zostały wykonane w Polsce. Wysoka jakość produktów!