Oryginalne i nietypowe prezenty ślubne – statuetka

Coś tak ładnego nie umknie uwadze Młodej Pary! Trzeba przyznać, że oryginalne prezenty ślubne są naprawdę pożądanym wyborem. W świecie, w którym niczego nie brakuje – warto włożyć nieco więcej wysiłku w nietypowe prezenty ślubne, które będą się wyróżniać na tle innych. Dokładnie tak jest z tą drewnianą statuetką – urocza w swej prostocie, dzięki pięknemu wykonaniu i personalizacji pokazuje całą radość, jaką się odczuwa wraz z zakochanymi. To idealny dodatek do prezentu przy tak ważnej okazji.

Warto przeczytać poniższe informacje:

  • możliwość zakupu w sklepie Finezyjni.pl,
  • wysokiej jakości wykonanie i nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm,
  • wymiary statuetki: 15,0 x 12,5 cm.

PROMOCJA! Podczas składania zamówienia w sklepie Finezyjni.pl wpisz kod FINPRO10 i uzyskaj 10% zniżki! Pospiesz się, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

najpopularniejsze prezenty ślubne

Najpopularniejsze prezenty ślubne – warto je rozważyć!

Pieniądze zostaną wydane, kwiaty uschną, czekoladki będą spałaszowane – tylko ta drewniana statuetka może być długowiecznym sposobem na wyrażenie wdzięczności parze zakochanych za to, że zaprosili do wspólnego radowania się ich miłością. Najpopularniejsze prezenty ślubne to te, które wnoszą coś więcej niż chwilowy uśmiech do życia Młodej pary. Dlatego właśnie pieczołowicie wykonana statuetka z drewna sosnowego może się sprawdzić jako wyjątkowy podarek.

nietypowe prezenty ślubne

Upominki zostały wykonane w Polsce. Wysoka jakość produktów!