Nietypowe ozdoby świąteczne na choinkę z drewna

Bez choinki nie ma świąt, a bez bombek – smutna byłaby choinka. Prezentowane nietypowe ozdoby świąteczne nie pozwolą jednak, by na bożonarodzeniowym drzewku wiało nudą. Wręcz przeciwnie, dzięki nim każda choinka nabierze wyjątkowego charakteru. Bo czy może być coś bardziej uroczego, aniżeli ozdoby świąteczne z drewna w kształcie pomocników mikołaja, reniferów? To nietuzinkowa propozycja dla miłośników subtelnych, ale oryginalnych ozdób na Boże Narodzenie, która nie umknie niczyjej uwadze w czasie wigilijnej kolacji.

Warto przeczytać poniższe informacje:

  • możliwość zakupu w sklepie Finezyjni.pl,
  • wymiary ozdoby świątecznej: 8,0 x 5,0 cm,
  • wysokiej jakości wykonanie i nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

PROMOCJA! Podczas składania zamówienia w sklepie Finezyjni.pl wpisz kod FINPRO10 i uzyskaj 10% zniżki! Pospiesz się, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

nietypowe ozdoby świąteczne

Nietypowe ozdoby świąteczne w kształcie reniferów

Warto podkreślić, że prezentowane ozdoby świąteczne na choinkę to dużo więcej niż ładna dekoracja. Mamy bowiem do czynienia z niezwykle dopracowanym dodatkiem do bożonarodzeniowych wnętrz. Solidny nadruk na równie porządnej sklejce brzozowej daje pewność, że uśmiechnięty renifer będzie zdobić choinkę i cieszyć swoim wdziękiem zdecydowanie dłużej niż jedne święta. Warto też zwrócić uwagę na samo nasycenie kolorów, co jest efektem zastosowania nowoczesnych technologii nadruku i doświadczenia samego twórcy.

ozdoby świąteczne na choinkę

Upominki zostały wykonane w Polsce. Wysoka jakość produktów!