Oryginalny i praktyczny prezent na ślub z drewna

Uroczy, śmieszny i niepowtarzalny – taki nietypowy prezent na ślub ucieszy każdą Młodą Parę! Tym bardziej, jeśli tak jak w tym przypadku – jest to rzecz wykonana z drewna sosnowego wysokiego gatunku i to z troską o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Co więcej, mamy do czynienia z rękodziełem niezwykle solidnie wykonanym, dzięki czemu można mieć pewność, że ten prezent na ślub oryginalny będzie cieszyć latami, przypominając najpiękniejsze chwile.

Warto przeczytać poniższe informacje:

  • możliwość zakupu w sklepie Finezyjni.pl,
  • wymiar zewnętrzny: 16,0 x 9,5 x 7,5 cm,
  • wykonanie i nadruk wysokiej jakości,
  • pudełko wykonane z drewna sosnowego.

PROMOCJA! Podczas składania zamówienia w sklepie Finezyjni.pl wpisz kod FINPRO10 i uzyskaj 10% zniżki! Pospiesz się, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

nietypowy prezent na ślub

Prezent na ślub oryginalny – doskonale przemyślany upominek

Można dać Młodej Parze zwykłą kopertą, ale czy nie byłoby lepiej pokusić się o coś bardziej unikatowego? Dokładnie tym jest praktyczny prezent na ślub, który chcemy tutaj zaprezentować. Będzie cieszył nie tylko w dniu ślubu, ale i długo po nim. Może stanowić wyjątkowe miejsce do przechowywania kartek z życzeniami, czy wielu różnych drobiazgów z tego pięknego dnia. Jest to rzecz nie tylko ładna, ale i przystępna cenowo. Zdecydowanie pomoże się wyróżnić na tle prezentów pozostałych gości weselnych.

prezent na ślub oryginalny

Upominki zostały wykonane w Polsce. Wysoka jakość produktów!