Niezbędnik urodzinowy – skrzynka na wino z drewna

Ciężko znaleźć osobę, która nie lubi wina – warto to wykorzystać jako inspirację prezentową, szukając fajnego upominku na urodziny. Bez względu na to, czy chodzi o prezent dla żony na urodziny, czy dla męża – taki niezbędnik urodzinowy jak najbardziej ma sens. Skrzynka na wino nie tylko naprawdę ucieszy, ale będzie idealną okazję, by wspólnie raczyć i delektować się kilkoma lampkami. To taka kropka nad i do prezentu, którym jest dobre gatunkowo wino – podarowanie go w takiej skrzynce doda do całości prezentu odrobinę prestiżu. Piękne wykonanie, kilka wzorów do wyboru i estetyczny nadruk.

Warto przeczytać poniższe informacje:

  • możliwość zakupu w sklepie Finezyjni.pl,
  • drewno brzozowe, gruby sznurek jutowy,
  • wykonanie i nadruk wysokiej jakości,
  • wymiary skrzynki: 36 x 11,5 x 10 cm.

PROMOCJA! Podczas składania zamówienia w sklepie Finezyjni.pl wpisz kod FINPRO10 i uzyskaj 10% zniżki! Pospiesz się, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

prezent dla męża na urodziny

Prezent dla żony i męża na urodziny ale nie tylko…

Gdy przychodzi czas na to, by znaleźć doskonały prezent dla męża na urodziny, albo ukochanej żony – naprawdę nie trzeba patrzeć dalej niż taka skrzynka na prezent w postaci wina. Drewno sosnowe w połączeniu z pięknym designem ma sens i cieszy każdego smakosza dobrych trunków. Każda opróżniona butelka jest zachętą do tego, by znów wypełnić skrzynkę pyszną zawartością i świętować kolejną okazję w doborowym towarzystwie.

prezent dla żony na urodziny

Upominki zostały wykonane w Polsce. Wysoka jakość produktów!