Oryginalny i elegancki prezent na ślub z drewna

Piękny dzień wymaga pięknej oprawy, a ten elegancki prezent na ślub idealnie się do tego zadania nadaje. Widać w nim wiele pasji i zaangażowania, tak samo jak na twarzach narzeczonych ślubujących sobie miłość. Dlatego jest to więcej niż pewne, że zastanawiając się, jaki prezent na ślub wybrać – warto zwrócić wzrok w kierunku takich nietuzinkowych, drewnianych upominków. Bez względu na to, co się włoży do środka pudełka – zrobi wrażenie! Pamiętaj, że już pudełko na pieniądze jest piorunującym wrażeniem.

Warto przeczytać poniższe informacje:

  • możliwość zakupu w sklepie Finezyjni.pl,
  • wykonanie i nadruk wysokiej jakości,
  • pudełko złożone – gotowe do wręczenia,
  • wymiar zewnętrzny: 18,0 x 10,5 x 2,5 cm.

PROMOCJA! Podczas składania zamówienia w sklepie Finezyjni.pl wpisz kod FINPRO10 i uzyskaj 10% zniżki! Pospiesz się, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

jaki prezent na ślub

Zapewne już wiesz, jaki prezent na ślub wybrać!

To nie ma znaczenia, czy jest się babcią, koleżanką czy bratem jednego z tych szczęśliwych zakochanych – oryginalny prezent na ślub zawsze będzie mile widziany. Tym bardziej, gdy mowa o tak pięknie wykonanym pudełku z drewna sosnowego wysokiego gatunku. Dopełnieniem uroczej całości jest precyzyjny nadruk – zarówno grafika, jak i spersonalizowana dedykacja to pewniak, że drewniane cudo nie trafi do kosza, ale będzie służyć Młodej Parze i przypominać o tym najpiękniejszym dniu jeszcze długo po jego zakończeniu – przynoszą najmilsze wspomnienia.

oryginalny prezent na ślub

Upominki zostały wykonane w Polsce. Wysoka jakość produktów!