Oryginalny prezent na urodziny – ażurowe pudełko

Różne można mieć pomysły na oryginalny prezent na urodziny dla żony, czy męża – ale mało który jest tak uroczy i oryginalny jak ten upominek. Wykonany z drewna, ze zdobieniem ażurowym, z całą pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającej drugiej połowie. Najlepsze jest to, że może zostać udekorowany spersonalizowaną dedykacją, którą jeszcze bardziej wzruszy i zachwyci ukochaną osobę. Tym bardziej, gdy środka włoży się dopełnienie prezentu. Jakie? To już kwestia gustu i kreatywności – pudełko samo w sobie już zainspiruje, aby było to coś naprawdę wyjątkowego.

Warto przeczytać poniższe informacje:

  • możliwość zakupu w sklepie Finezyjni.pl,
  • wykonanie i nadruk wysokiej jakości,
  • pudełko złożone – gotowe do wręczenia,
  • wymiar zewnętrzny: 19,0 x 11,0 x 2,5 cm.

PROMOCJA! Podczas składania zamówienia w sklepie Finezyjni.pl wpisz kod FINPRO10 i uzyskaj 10% zniżki! Pospiesz się, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

prezent na urodziny dla męża

Oryginalny prezent na urodziny dla męża, żony i przyjaciół

Jeśli więc chce się podarować małżonkowi coś naprawdę dopasowanego do gustu – bez wydawania na to milionów, nie trzeba patrzeć dalej niż ta inspiracja prezentowa. Dopracowany w każdym calu prezent na urodziny dla męża – posłuży jako urocza i funkcjonalna pamiątka przez długie lata, budząc wspomnienia i ciesząc za każdym razem, gdy znajdzie się w zasięgu wzroku.

prezent na urodziny dla żony

Upominki zostały wykonane w Polsce. Wysoka jakość produktów!