Drewniane Mikołaje – ozdoby choinkowe z drewna

Atrakcyjnie wyglądające wnętrze w okresie Bożego Narodzenia nigdy nie będzie kompletnie bez pięknie przystrojonej choinki. Jeśli chodzi o trendy w dekoracji drzewka świątecznego – ozdoby choinkowe z drewna już od kilku lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Wystarczy rzut oka na prezentowane tutaj Mikołaja, by to zrozumieć. Z jednej strony wesołe i kolorowe, z drugiej – subtelne i naturalne, to doskonałe połączenie, które sprawdzi się na choince bez względu na to, czy jest bardziej klasyczna, czy nowoczesna.

Warto przeczytać poniższe informacje:

  • możliwość zakupu w sklepie Finezyjni.pl,
  • wymiary ozdoby choinkowej: 7,0 x 5,5 cm,
  • wysokiej jakości wykonanie i nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

PROMOCJA! Podczas składania zamówienia w sklepie Finezyjni.pl wpisz kod FINPRO10 i uzyskaj 10% zniżki! Pospiesz się, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

drewniane ozdoby choinkowe

Ozdoby choinkowe z drewna – to się nigdy nie znudzi!

Lubiana postać świętego Mikołaja od zawsze inspiruje w okresie bożonarodzeniowym, dlatego drewniane ozdoby choinkowe z wykorzystaniem tego motywu i w naszym rękodziele nie mogły zostać pominięte. To ozdoby choinkowe drewniane, które wyróżniają się nie tylko oryginalnym designem, ale też i wyjątkowo precyzyjnym wykonaniem. To sprawia, że są niezwykle trwale – zatem mogą cieszyć swoją obecnością na drzewku świątecznym o wiele dłużej niż jedno Boże Narodzenie.

ozdoby choinkowe drewniane

Upominki zostały wykonane w Polsce. Wysoka jakość produktów!