Pamiątka dla Świadków – pudełko na upominek

Liczne pomysły na prezent dla świadków nie ułatwiają podjęcia decyzji. Jest jednak taka pamiątka dla świadka, która inspiruje sama w sobie: drewniane pudełko. Już na pierwszy rzut oka widać, że jest to rzecz nietuzinkowa, która może wzruszać i zachwycać. Najlepsze jest to, że bez względu na to, co włoży się do jego wnętrza – można mieć pewność, że tak nietuzinkowe opakowanie będzie tym, co wzbudzi radość i wyrazi dozgonną wdzięczność za pomoc w tym, by dzień ślubu był jeszcze bardziej wyjątkowy.

Warto przeczytać poniższe informacje:

  • możliwość zakupu w sklepie Finezyjni.pl,
  • wymiar zewnętrzny: 20,0 x 10,5 x 3,0 cm,
  • wykonanie i nadruk wysokiej jakości,
  • pudełko wykonane z drewna sosnowego.

PROMOCJA! Podczas składania zamówienia w sklepie Finezyjni.pl wpisz kod FINPRO10 i uzyskaj 10% zniżki! Pospiesz się, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

pamiątka dla świadka

Pamiątka dla świadkowej i świadka – inna niż wszystkie!

Szukając czegoś w przystępnej cenie, a równocześnie pięknego i solidnego – nie trzeba patrzeć dalej niż ta drewniana pamiątka dla świadkowej. Łącząc w sobie styl i jakość będzie idealnym miejscem do przechowywania różnych drobiazgów przez długie lata. To wybór trafiony i w dobrym guście, który ucieszy każdego świadka, czy świadkową – bez względu na wiek, czy zainteresowania. Rzecz uniwersalna i zarazem unikatowa, co jeszcze bardziej zachęca do skorzystania z tej gotowej inspiracji.

pamiątka dla świadków

Upominki zostały wykonane w Polsce. Wysoka jakość produktów!