Pamiątki dla Świadków – statuetka z personalizacją

Im bardziej osobisty prezent – tym więcej emocji wzbudzi! To samo tyczy się doboru najlepszej pamiątki dla świadka w ramach podziękowań za jego pomoc w tym, by dzień ślubu był możliwie jak najpiękniejszy. Drewniana statuetka to rzecz wyjątkowa, która wzruszy i zachwyci każdego odbiorcę tego upominku. Została też dopracowana w każdym calu, aby cieszyć jak najdłużej w tak dobrym stanie, jak w chwili wręczenia.

Warto przeczytać poniższe informacje:

  • możliwość zakupu w sklepie Finezyjni.pl,
  • wysokiej jakości wykonanie i nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm,
  • wymiary statuetki: 15,0 x 12,5 cm.

PROMOCJA! Podczas składania zamówienia w sklepie Finezyjni.pl wpisz kod FINPRO10 i uzyskaj 10% zniżki! Pospiesz się, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

pamiątki dla świadka

Pamiątki dla świadka oraz świadkowej – wyjątkowa inspiracja!

Nie ma lepszego pomysłu na pamiątki dla świadkowej czy świadka niż coś, co już na pierwszy rzut oka jest dedykowane konkretnej osobie. Statuetka ze spersonalizowaną dedykacją jest właśnie taką ozdobą – która będzie z dumą ustawiona w domu odbiorcy. Warto zwrócić uwagę na jej kształt, kolory, czcionkę – każdy element został dobrany tak, aby pięknie harmonizować z charakterem uroczystości, przy której prezent ten zostanie wręczony. Sama sklejka brzozowa, która jest bazą tej pięknej pamiątki to kolejny atut – słynie z wytrzymałości, z czasem szlachetnieje i staje się jeszcze piękniejsza.

pamiątki dla świadkowej

Upominki zostały wykonane w Polsce. Wysoka jakość produktów!