Tanie pamiątki Pierwszej Komunii Świętej – statuetka

Gdy przychodzi czas szukania pamiątki Pierwszej Komunii Świętej dla dziecka, warto spojrzeć nieco dalej niż na klasyczne upominki. Pięknie wykonana w drewnie statuetka może być naprawdę doskonałym wyborem – będzie trwać latami, ciesząc młodego człowieka i przez cały ten czas przypominając o jednym z najważniejszych wydarzeń swojego życia. Bez względu na to, czy chodzi o pamiątki na Komunię dla dziewczynki, czy chłopca – takie rozwiązanie jest wyborem bardziej niż trafionym!

Warto przeczytać poniższe informacje:

  • możliwość zakupu w sklepie Finezyjni.pl,
  • wykonanie i nadruk wysokiej jakości,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm,
  • wymiary statuetki: 15,0 x 11,5 cm.

PROMOCJA! Podczas składania zamówienia w sklepie Finezyjni.pl wpisz kod FINPRO10 i uzyskaj 10% zniżki! Pospiesz się, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

pamiątka komunii świętej dla chłopca

Pamiątki Pierwszej Komunii Świętej – unikatowe i oryginalne

Wizerunek Jezusa Chrystusa, data uroczystości, piękne życzenia i personalizacja – wszystko zostało na tej drewnianej statuetce tak przemyślane, by komponować się w jedną harmonijną całość. Drewniana ozdoba tak solidnie wykonana to pamiątka Komunii Świętej dla chłopca, czy dla dziewczynki o ponadczasowym charakterze. Bez względu na to, czy zostanie podarowana przez Matkę Chrzestną, Dziadków, czy Wuja – zrobi wielkie wrażenie i będzie wzbudzać piękne wspomnienia.

pamiątki na komunię dla dziewczynki

Upominki zostały wykonane w Polsce. Wysoka jakość produktów!