Personalizowane prezenty ślubne – kartka z drewna

Dzisiaj nikogo już nie dziwi, że gotówka jest najpopularniejszym podarunkiem ślubnym. Mimo to, warto pójść krok dalej i ofiarować ją Młodej Parze w iście oryginalny sposób. Personalizowane prezenty ślubne są najmilej widziane, a ta drewniana kartka to już prawdziwy majstersztyk w tym temacie. Nie dość, że w punkt trafia z życzeniami to jeszcze z całą pewnością będzie się wyróżniać na tle innych. Jeśli więc chce się miło zaskoczyć świeżo poślubionych zakochanych – takie prezenty ślubne personalizowane są naprawdę warte rozważenia.

Warto przeczytać poniższe informacje:

  • możliwość zakupu w sklepie Finezyjni.pl,
  • wysokiej jakości wykonanie i nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm,
  • wymiary karteczki: 13,0 x 13,0 cm.

PROMOCJA! Podczas składania zamówienia w sklepie Finezyjni.pl wpisz kod FINPRO10 i uzyskaj 10% zniżki! Pospiesz się, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

prezenty ślubne personalizowane

Prezenty ślubne personalizowane – drewniana kartka pełna miłości

Kartka drewniana to niezwykle wyjątkowa rzecz. Tym bardziej, że ta prezentowana w naszym katalogu wyróżnia się niezwykłą jakością wykonania i solidnym nadrukiem. To sprawia, że nawet gdy inne spersonalizowane prezenty ślubne z czasem stracą swój urok – tutaj nie będzie takiej sytuacji. Będzie cieszyć i przypominać najpiękniejsze chwile z dnia ślubu po wielu latach, tak jakby od tego momentu minął nie więcej niż jeden dzień.

spersonalizowane prezenty ślubne

Upominki zostały wykonane w Polsce. Wysoka jakość produktów!