Personalizowany prezent na roczek z drewna

Prezenty na roczek to ważna decyzja – można się zastanawiać, czy pójść w coś typowo praktycznego, czy raczej zrobić tak, by była to pamiątka na roczek. Dlaczego nie połączyć za jednym zamachem i formy i funkcji? Tym bardziej, że taki pamiątkowy prezent na roczek o charakterze użytkowym wcale nie musi dużo kosztować. Ważne jest jednak, by był dobrze wykonany i oddawał klimat uroczystości – tak jak jest to w przypadku prezentowanego pudełka z drewna.

Warto przeczytać poniższe informacje:

  • możliwość zakupu w sklepie Finezyjni.pl,
  • wymiar zewnętrzny: 16,0 x 9,5 x 7,5 cm,
  • wykonanie i nadruk wysokiej jakości,
  • pudełko wykonane z drewna sosnowego.

PROMOCJA! Podczas składania zamówienia w sklepie Finezyjni.pl wpisz kod FINPRO10 i uzyskaj 10% zniżki! Pospiesz się, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

pamiątkowy prezent na roczek

Piękna pamiątka na roczek z Twoją personalizacją

Kiedy taki personalizowany prezent na roczek trafi w ręce rodzica, to bez względu na to, co znajdzie się w jego wnętrzu – można mieć pewność, że już sam w sobie ucieszy. Zanim maluch będzie mógł w pełni z niego korzystać, rodzice będą mogli do niego odkładać zebrane na urodzinach pieniądze, czy też inne pamiątki, które zostaną wręczone maluchowi w odpowiednim czasie. To z pewnością wzbudzi niemałe emocje! Po co więc szukać dalej pomysłów i inspiracji, skoro coś tak przemyślanego jest na wyciągnięcie ręki?!

personalizowany prezent na roczek

Upominki zostały wykonane w Polsce. Wysoka jakość produktów!