Tanie podziękowania dla Świadków weselnych

Rola świadków w dniu wesela jest kluczowa, dlatego już od lat Młoda Para chce wybranym do tego zadania osobom – wyrazić wdzięczność jak najpiękniej i jak najlepiej. Oryginalne podziękowania dla Świadka oraz Świadkowej nie muszą jednak kosztować majątku! To ważne, biorąc pod uwagę i tak ogromne wydatki na całą uroczystość. Ta drewniana statuetka pięknie pokazuje, że za niewielką ceną można podarować coś naprawdę wyjątkowego.

Warto przeczytać poniższe informacje:

  • możliwość zakupu w sklepie Finezyjni.pl,
  • wymiar: 25 x 12 cm, podstawka: 24 x 4 cm,
  • wykonanie i nadruk wysokiej jakości,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

PROMOCJA! Podczas składania zamówienia w sklepie Finezyjni.pl wpisz kod FINPRO10 i uzyskaj 10% zniżki! Pospiesz się, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

podziękowania dla świadka

Piękne podziękowania dla Świadka i Świadkowej

Wykonane z wysokiej klasy drewna sosnowego dekoracje trwają latami, przypominając o ważnym wydarzeniu. Dokładnie tak jest, jeśli chodzi o te podziękowania dla Świadkowej i Świadka – od pięknego kształtu, przez personalizowaną dedykację wykonaną najnowszą technologią nadruku – to wszystko sprawia, że dając bliskim osobom w podzięce właśnie taki podarunek, można mieć pewność, że będzie cieszyć jeszcze przez długi czas po zakończonym dniu wesela. Dedykacja wzruszy, a sama statuetka zachwyci wykonaniem – i o to właśnie chodzi!

podziękowania dla świadkowej

Upominki zostały wykonane w Polsce. Wysoka jakość produktów!