Podziękowanie dla Świadków – pudełko na herbatę

Bez względu na to, czy chodzi o świadka, czy świadkową – wszyscy uwielbiają pić herbatę! Dlaczego więc nie wykorzystać tego faktu jako gotowej inspiracji do podziękowania z okazji pełnienia ważnej funkcji na weselu? Podziękowanie dla świadka, czy też świadkowej w formie pięknie wykonanego w drewnie sosnowym pudełka na herbatę zdecydowanie ma sens, a na załączonych zdjęciach można się o tym przekonać jeszcze dokładniej.

Warto przeczytać poniższe informacje:

  • możliwość zakupu w sklepie Finezyjni.pl,
  • wymiar zewnętrzny: 16,0 x 9,5 x 7,5 cm,
  • wykonanie i nadruk wysokiej jakości,
  • pudełko wykonane z drewna sosnowego.

PROMOCJA! Podczas składania zamówienia w sklepie Finezyjni.pl wpisz kod FINPRO10 i uzyskaj 10% zniżki! Pospiesz się, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

podziękowanie dla świadka

Podziękowanie dla Świadka – oryginalne i praktyczne

Takie podziękowanie dla świadkowej czy świadka będzie nie tylko miłą niespodzianką w dniu wesela, ale też – wspaniałym pomysłem na to, by przypominać o tym ważnym dniu przez długie lata. Każde spojrzenie na drewniane pudełko nie tylko zachęci do wypicia kolejnej filiżanki pysznego naparu, ale przede wszystkim – przywoła piękne wspomnienia, gdy wszyscy celebrowali nową miłość! Oczywiście to wszystko jest okraszone wysokiej jakości wykonaniem, pięknie zrobionym nadrukiem i doskonałym dopasowaniem całości projektu do uroczystości weselnej.

podziękowanie dla świadkowej

Upominki zostały wykonane w Polsce. Wysoka jakość produktów!