Pomysł na prezent dla Świadków – pudełko z drewna

Pamiątka to dobry kierunek, gdy potrzebny jest sprawdzony pomysł na prezent dla świadka, czy świadkowej – zwłaszcza ta wykona z wysokiej jakości sklejki brzozowej. Mowa bowiem o rzeczy pięknie wykonanej, trwałej i praktycznej – takiej, która spodoba się każdemu świadkowi. Co więcej, samo pudełko jest prezentem, ale i doskonale się nadaje do tego, aby włożyć coś do środka. Drobiazg, który jeszcze bardziej sprawi, że dana osoba poczuje się rozpieszczona do końca!

Warto przeczytać poniższe informacje:

  • możliwość zakupu w sklepie Finezyjni.pl,
  • wykonanie i nadruk wysokiej jakości,
  • pudełko złożone – gotowe do wręczenia,
  • wymiar zewnętrzny: 18,0 x 10,5 x 2,5 cm.

PROMOCJA! Podczas składania zamówienia w sklepie Finezyjni.pl wpisz kod FINPRO10 i uzyskaj 10% zniżki! Pospiesz się, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

pomysł na prezent dla świadka

Pomysł na prezent dla świadkowej – inspirujące pudełko

Od wysokiej jakości nadruku, przez dobrany motyw graficzny po samo wykonanie – wszystko jest skomponowane tak, by ten pomysł na prezent dla świadkowej idealnie komponował się z charakterem uroczystości. Do tego dochodzą optymalne wymiary, genialne wykończenie i bardzo wyjątkowa personalizacja. Dając świadkom coś tak unikatowego można być więcej niż pewnym, że poczują się docenieni. Nie trzeba więc wydawać majątku, aby sprawić im tak wielką radość i wyrazić dozgonną wdzięczność.

pomysł na prezent dla świadkowej

Upominki zostały wykonane w Polsce. Wysoka jakość produktów!