Pomysł na prezent urodzinowy – statuetka z drewna

Atrakcyjny pomysł na prezent urodzinowy winien być oryginalny – tylko takie zapamiętają w pamięć i naprawdę cieszą, zwłaszcza gdy równocześnie są też dopasowane do gustu odbiorcy. Dokładnie tak jest w przypadku tej drewnianej statuetki – jest więcej niż pewne, że sprawdzi się jako prezent urodzinowy dla taty, czy mamy – dzięki wysokiej jakości wykonaniu, personalizacji i solidności, dzięki której podarek ten będzie cieszyć przez naprawdę długie lata.

Warto przeczytać poniższe informacje:

  • możliwość zakupu w sklepie Finezyjni.pl,
  • wykonanie i nadruk wysokiej jakości,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm,
  • wymiary statuetki: 15,0 x 11,5 cm.

PROMOCJA! Podczas składania zamówienia w sklepie Finezyjni.pl wpisz kod FINPRO10 i uzyskaj 10% zniżki! Pospiesz się, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

prezent urodzinowy dla taty

Piękny prezent urodzinowy dla mamy, taty i znajomych!

Zatem chcąc ucieszyć swojego rodzica, czy inną bliską osobę – decydując się na taką statuetkę na pewno podejmie się dobrą decyzję. Zwłaszcza, że drewno sosnowe, z którego jest wykonana prezentuje się naprawdę pięknie, a i jest niezwykle trwałe. Dobrze jest, gdy prezent urodzinowy dla mamy, czy taty cieszy przez długi czas – a w tym przypadku mamy tę pewność. Koniecznie zwróć uwagę na każdy szczegół, pięknie wypisaną dedykację, a nawet możliwość dopięcia banknotów jako miły dodatek do całości.

prezent urodzinowy dla mamy

Upominki zostały wykonane w Polsce. Wysoka jakość produktów!