Pomysłowy i personalizowany prezent na ślub

Różnie można wyrazić radość, którą współdzieli się z zakochanymi w dniu ich ślubu. Warto jednak spróbować urzeczywistnić te emocje wybierając personalizowany prezent na ślub w tak szykownym stylu, jak prezentowana tutaj drewniana statuetka. Zarówno jej forma, kształt, jak i dobór nadruku zostały tak dopasowane do charakteru weselnego, by odpowiedzieć na wymagania nawet najbardziej eleganckiej młodej pary. To pomysłowy prezent na ślub, któremu po prostu oprzeć się nie da.

Warto przeczytać poniższe informacje:

  • możliwość zakupu w sklepie Finezyjni.pl,
  • wykonanie i nadruk wysokiej jakości,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm,
  • wymiary statuetki: 15,0 x 11,5 cm.

PROMOCJA! Podczas składania zamówienia w sklepie Finezyjni.pl wpisz kod FINPRO10 i uzyskaj 10% zniżki! Pospiesz się, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

pomysłowy prezent na ślub

Personalizowany prezent na ślub – strzał w dziesiątkę!

Aktualnie nie ma lepszego sposobu na dotarcie prosto do serc zakochanych, niż podkreślenie wyjątkowości ich uczucia składając w darze personalizowane podarunki. Ten prezent na ślub personalizowany powstał właśnie w tej wierze. Wyróżnia się też pieczołowitością wykonania, dopracowaniem w każdym szczególe i naprawdę pięknie się eksponuje. Będzie wyjątkową pamiątką na długie lata, przypominając bez zbędnych słów najpiękniejsze chwile z dnia ślubu. To rzecz perfekcyjnie wpisująca się w radosny charakter wydarzenia!

prezent na ślub personalizowany

Upominki zostały wykonane w Polsce. Wysoka jakość produktów!