Prezent dla Świadków – statuetka z personalizacją

Atrakcyjny sposób podziękowania świadkom za trud włożony w to, aby Dzień Wesela był tak idealny, jak tylko to możliwe – ma znaczenie. Drewniana statuetka z personalizacją doskonale sprawdzi się, jako taki prezent dla świadka – który będzie cieszyć latami! Bez względu na to, czy świadek ustawi statuetkę na kominku, biurku, czy w dowolnym innym miejscu domu – będzie ją dumnie prezentować i przypominać sobie przy każdym spojrzeniu o wszystkim, co pięknego miało miejsce w dniu waszego ślubu.

Warto przeczytać poniższe informacje:

  • możliwość zakupu w sklepie Finezyjni.pl,
  • wykonanie i nadruk wysokiej jakości,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm,
  • wymiary statuetki: 15,0 x 11,5 cm.

PROMOCJA! Podczas składania zamówienia w sklepie Finezyjni.pl wpisz kod FINPRO10 i uzyskaj 10% zniżki! Pospiesz się, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

prezent dla świadka

Prezent dla świadkowej i świadka – precyzja w każdym calu!

Interesująca i oryginalna – ta drewniana pamiątka z personalizacją z całą pewnością odpowie na gust nawet najbardziej wymagających świadków. Zarówno design, jak i kształt zostały tak dobrane, aby harmonizować z charakterem uroczystości. Udało się to osiągnąć doskonale – a efekt końcowy zaskakuje, cieszy, umila codzienne chwile. Sklejka brzozowa jest doskonałym tłem do tego, by stworzyć taki prezent dla świadkowej, jaki cieszy latami i sprawia niebywałą przyjemność.

prezent dla świadkowej

Upominki zostały wykonane w Polsce. Wysoka jakość produktów!