Prezent Komunijny dla chłopca lub dziewczynki

Drewniane pudełko to wspaniała inspiracja do stworzenia czegoś naprawdę wyjątkowego. Tutaj owocem zamysłu jest prezent Komunijny dla chłopca bądź dziewczynki, na widok którego ucieszy się każde młode serce. Co więcej, drewniana pamiątka jest tak solidnie wykonana, iż jest niemal więcej niż pewne, że będzie przypominać o tym ważnym wydarzeniu jeszcze przez naprawdę długie lata. Precyzja wykonania z uroczystym charakterem upominku łączy się tworząc gotowy pomysł na wyjątkowy dar.

Warto przeczytać poniższe informacje:

  • możliwość zakupu w sklepie Finezyjni.pl,
  • wymiar zewnętrzny: 16,0 x 9,5 x 7,5 cm,
  • wykonanie i nadruk wysokiej jakości,
  • pudełko wykonane z drewna sosnowego.

PROMOCJA! Podczas składania zamówienia w sklepie Finezyjni.pl wpisz kod FINPRO10 i uzyskaj 10% zniżki! Pospiesz się, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

Prezent Komunijny dla chłopca

Prezent Komunijny dla dziewczynki lub chłopca

Warto zwrócić uwagę na niezwykle precyzyjne wykonanie podarunku – od wysokiej jakości nadruku po dopracowane brzegi, wszystko zostało tak przygotowane, aby służyć i cieszyć jak najdłużej. Nie ma tutaj miejsca na przypadek, czy bylejakość. Tym bardziej, że jest to prezent komunijny dla dziewczynki, bądź chłopca, którego bazowym materiałem jest drewno sosnowe, znane ze swej trwałości i niepowtarzalnego uroku. Chcąc dać dziecku coś wyjątkowego – nie trzeba szukać dalej.

Prezent Komunijny dla dziewczynki

Upominki zostały wykonane w Polsce. Wysoka jakość produktów!