Prezent na Komunię dla dziewczynki lub chłopca

Rolą zaproszonych na uroczystości pierwszokomunijne gości jest nie tylko współuczestniczyć w radości związanej z tym wydarzeniem, ale też podarować małemu szczęśliwcowi coś – co będzie mu przypominać o tym ważnym wydarzeniu jego życia. Pięknie wykonane z drewna sosnowego pudełko może być tym drobiazgiem – sprawdzi się jako prezent na Komunię dla dziewczynki, czy chłopca sam w sobie. Może też być pomysłowym sposobem na ofiarowanie gotówki, czy innego podarunku. Pobudza kreatywność!

Warto przeczytać poniższe informacje:

  • możliwość zakupu w sklepie Finezyjni.pl,
  • wymiar zewnętrzny: 20,0 x 10,5 x 3,0 cm,
  • pudełko wykonane z drewna sosnowego,
  • wysokiej jakości wykonanie i nadruk.

PROMOCJA! Podczas składania zamówienia w sklepie Finezyjni.pl wpisz kod FINPRO10 i uzyskaj 10% zniżki! Pospiesz się, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

prezent na komunię dla chłopca

Prezent na Komunię dla dziewczynki lub chłopca

Zastanawiając się nad tym, dlaczego taki prezent na Komunię dla chłopca lub dziewczynki naprawdę ma sens – wystarczy spojrzeć, jak pięknie się prezentuje. Ten subtelny styl i nadruk nawiązujący do charakteru wydarzenia to już samo w sobie jest gwarancją, iż odbiorca będzie kontent. Warto jednak przyjrzeć się i nieco bliżej, bo to daje pełne zrozumienie, iż ta pamiątka będzie trwać latami – przywołując piękne wspomnienia. To uroczy, skromny i doskonały wybór.

prezent na komunię dla dziewczynki

Upominki zostały wykonane w Polsce. Wysoka jakość produktów!