Prezent na osiemnastkę – pudełko na 18 urodziny

Magiczny czas 18 urodzin to chwila, którą się pamięta przez całe życie. Jeśli masz szczęście uczestniczyć w takim wydarzeniu – na pewno główkujesz nad tym, jaki prezent na osiemnastkę podarować, by ucieszyć jubilata. Jest to trudne tym bardziej temu, że jesteś jednym z wielu gości i na pewno nie chcesz, by podarunek od Ciebie zniknął w tłumie. To powiedziawszy trzeba przyznać, że drewniane pudełko z malowniczą dedykacją sprawdzi się idealnie, jako wyjątkowy prezent na 18 urodziny. Tym bardziej, że do jego wnętrza możesz włożyć cokolwiek chcesz. Najlepiej potraktować produkt jako pudełko na pieniądze.

Warto przeczytać poniższe informacje:

  • możliwość zakupu w sklepie Finezyjni.pl,
  • wykonanie i nadruk wysokiej jakości,
  • pudełko złożone – gotowe do wręczenia,
  • wymiar zewnętrzny: 18,0 x 10,5 x 2,5 cm.

PROMOCJA! Podczas składania zamówienia w sklepie Finezyjni.pl wpisz kod FINPRO10 i uzyskaj 10% zniżki! Pospiesz się, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

prezent na 18 urodziny

Prezent na 18 urodziny – pudełko na pieniądze

W ogromie kiczowatych i śmiesznych prezentów – ten upominek na osiemnastkę będzie się zdecydowanie wyróżniał. Co więcej, jest to rzecz nie tylko ładna, ale też naprawdę solidnie wykonana. Dzięki temu możesz mieć pewność, że będzie przypominać o tym fajnym dniu przez długi czas. Będzie niczym namacalny nośnik wspomnień – bez względu na to, co znajdzie się w środku. W każdej odsłonie idealnie wpasuje się w charakter wydarzenia – ciesząc i zaskakując.

upominek na osiemnastkę

Upominki zostały wykonane w Polsce. Wysoka jakość produktów!