Prezent na Pierwszą Komunię – pudełko na herbatę

Jak dobrze jest łączyć przyjemne z pożytecznym! Również, jeśli chodzi o prezent na Pierwszą Komunię. Dlatego zastanawiając się, jaki prezent na Komunię dla chłopca, czy dziewczynki będzie najlepszy – warto pójść nieco niekonwencjonalną ścieżką i wybrać, coś oryginalnego i pasującego do uroczystości. Drewniane pudełko na herbatę z całą pewnością jest takim upominkiem. Z jednej strony będzie pełnić praktyczną funkcję, a z drugiej – stanowi wspaniałą pamiątką tak ważnego wydarzenia, jakim jest I Komunia Święta.

Warto przeczytać poniższe informacje:

  • możliwość zakupu w sklepie Finezyjni.pl,
  • wymiar zewnętrzny: 22,0 x 16,0 x 8,0 cm,
  • wykonanie i nadruk wysokiej jakości,
  • pudełko wykonane z drewna sosnowego.

PROMOCJA! Podczas składania zamówienia w sklepie Finezyjni.pl wpisz kod FINPRO10 i uzyskaj 10% zniżki! Pospiesz się, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

Jaki prezent na Komunię dla dziewczynki

Wyjątkowy prezent na Pierwszą Komunię Świętą

Zastanawiając się, jaki prezent na Komunię dla dziewczynki, bądź chłopca wybrać – przede wszystkim warto patrzeć na to, by cieszył jak najdłużej. Tutaj dzięki dopracowanej personalizacji i wykorzystaniu drewna sosnowego wysokiego gatunku można mieć tę pewność. Dziecko zyska swoje własne pudełko na ulubioną herbatę, a za każdym razem, gdy będzie po nie sięgać – przypomni sobie o miłym geście ulubionej Cioci, czy ukochanych Dziadków.

Jaki prezent na Komunię dla chłopca

Upominki zostały wykonane w Polsce. Wysoka jakość produktów!