Prezent na roczek dla dziewczynki i chłopca

Wyjątkowy, pierwszy rok życia dziecka to wspaniała okazja do cieszenia się tym faktem z całą rodziną. Generuje to jednak również zapytania o to, jaki prezent na roczek dla dziewczynki, czy chłopca będzie najbardziej właściwy, który wybrać, jaki ucieszy zarówno malucha, jak i jego wymagających rodziców. Na rynku możliwości jest wiele – ale mało która jest tak ładna, dopracowana i wyjątkowa jak to pudełko z dedykacją. Pięknie zdobione, wykonane w drewnie – cieszy i zachwyca.

Warto przeczytać poniższe informacje:

  • możliwość zakupu w sklepie Finezyjni.pl,
  • wykonanie i nadruk wysokiej jakości,
  • pudełko złożone – gotowe do wręczenia,
  • wymiar zewnętrzny: 19,0 x 11,0 x 2,5 cm.

PROMOCJA! Podczas składania zamówienia w sklepie Finezyjni.pl wpisz kod FINPRO10 i uzyskaj 10% zniżki! Pospiesz się, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

prezent na roczek dla chłopca

Piękny prezent na roczek dla chłopca i dziewczynki

Jeśli chce się podarować maluszkowi pieniądze na przyszłe wydatki, czy konto oszczędnościowe, bądź też inny drobiazg – takie pudełko jest dobrym wyborem. Tym bardziej, że stanowi prezent na roczek dla chłopca, czy dziewczynki sam w sobie. Wykonanie i nadruk wysokiej jakości dopełniają dzieła – ciesząc co niemiara. To pamiątka na długie lata – będzie nośnikiem wspomnień dla dziecka, towarzysząc mu przez całe dzieciństwo i dłużej. Jest to więc doskonała inspiracja prezentowa do rozważenia.

prezent na roczek dla dziewczynki

Upominki zostały wykonane w Polsce. Wysoka jakość produktów!