Prezent na ślub z grawerem – pudełko na pieniądze

Pieniądze są w dzisiejszych czasach niemalże standardowym prezentem ślubnym. Warto jednak zrobić coś, by podarek wyróżniał się na tle innych i przyniósł młodej parze dodatkową radość. Drewniane pudełko jest takim sposobem! Sprawdzi się zarówno jako prezent na ślub od Świadków, rodzeństwa, czy znajomych. W każdej wersji jego spersonalizowany charakter i pieczołowite

Warto przeczytać poniższe informacje:

  • możliwość zakupu w sklepie Finezyjni.pl,
  • wykonanie i nadruk wysokiej jakości,
  • pudełko złożone – gotowe do wręczenia,
  • wymiar zewnętrzny: 18,0 x 10,5 x 2,5 cm.

PROMOCJA! Podczas składania zamówienia w sklepie Finezyjni.pl wpisz kod FINPRO10 i uzyskaj 10% zniżki! Pospiesz się, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

prezent na ślub od świadków

Prezent na ślub pomysły nietypowe i zaskakujące!

Myli się ten, kto sądzi, że taki prezent na ślub pomysły ma ograniczone do sposobu przekazania gotówki i wzruszającej pamiątki. Ofiarując zakochanym prezent na ślub z grawerem w takiej odsłonie, zapewnia się im idealne miejsce do przechowywania drobnych pamiątek, czy kartek ślubnych, które otrzymają tego dnia. Dzięki wytrzymałości będzie niczym kapsuła czasu, która z każdym rokiem będzie dla małżonków coraz cenniejszą pamiątką i namacalnym bodźcem do uwolnienia wspomnień z tego jakże niesamowitego dnia. To idealna inspiracja prezentowa dla każdego!

prezent na ślub pomysły

Upominki zostały wykonane w Polsce. Wysoka jakość produktów!