Prezent na ślub od rodziców, siostry lub chrzestnej

Absolutnie wyjątkowa rzecz! Dopracowana w każdym calu propozycja dla wszystkich osób, które wybierają się na ślub i chcą Młodą Parę zaskoczyć, wręczając jej unikatowy upominek. Prezentowane pudełko wykonane z drewna sprawdzi się zarówno jako prezent na ślub od chrzestnej, jak i prezent na ślub od rodziców. To, co znajdzie się w jego wnętrzu to już kwestia kreatywności, ale na pewno będzie to podarowane w przepięknej oprawie.

Warto przeczytać poniższe informacje:

  • możliwość zakupu w sklepie Finezyjni.pl,
  • wykonanie i nadruk wysokiej jakości,
  • pudełko złożone – gotowe do wręczenia,
  • wymiar zewnętrzny: 19,0 x 11,0 x 2,5 cm.

PROMOCJA! Podczas składania zamówienia w sklepie Finezyjni.pl wpisz kod FINPRO10 i uzyskaj 10% zniżki! Pospiesz się, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

prezent na ślub dla siostry

Prezent na ślub od chrzestnej, rodziców, czy siostry…

Genialne wykonanie przeplata się tutaj z praktycznym wymiarem upominku. To wszystko sprawia, że prezentowane pudełko drewniane jest zdecydowanie czymś więcej niż oryginalnym sposobem na wręczenie koperty. To prezent na ślub dla siostry, czy brata – który będzie nośnikiem wspomnień przez długie lata, jak również idealnym miejscem na przechowywanie pamiątek z wesela. To gotowa inspiracja, z której po prostu nie sposób nie skorzystać, jeśli naprawdę chce się miło zaskoczyć zakochanych w dniu ich święta.

prezent na ślub od chrzestnej

Upominki zostały wykonane w Polsce. Wysoka jakość produktów!