Prezent na urodziny dziecka – niezbędnik na roczek

Inspiracja jest wszędzie – wystarczy po nią sięgnąć, również jeśli chodzi o prezent na urodziny dziecka. Drewniane pudełko z motywem graficznym dopasowanym do maluszka jest jedną z nich. Będzie cieszyć nie tylko w dniu urodzin, ale i przez długie lata – w końcu mowa o wykonaniu naprawdę wysokiej jakości, również jeśli chodzi o wysokiej jakości nadruk. Kolejnym atutem jaki oferuje ten prezent na roczek od chrzestnej, czy innego członka rodziny jest jego personalizacja, dzięki której upominek nabiera jeszcze bardziej wyjątkowej narracji. Piękne kolorowe wzory do wyboru.

Warto przeczytać poniższe informacje:

  • możliwość zakupu w sklepie Finezyjni.pl,
  • wymiar zewnętrzny: 22,0 x 16,0 x 8,0 cm,
  • wykonanie i nadruk wysokiej jakości,
  • pudełko wykonane z drewna sosnowego.

PROMOCJA! Podczas składania zamówienia w sklepie Finezyjni.pl wpisz kod FINPRO10 i uzyskaj 10% zniżki! Pospiesz się, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

prezent na roczek dla chrześniaka

Prezent na urodziny dziecka – nie ma drugiego takiego!

Szukając, jaki prezent na roczek dla chrześniaka będzie naprawdę wyjątkowy – warto patrzeć na taki podarunek jak ta drewniana szkatułka. To nie ma znaczenia, czy ostatecznie włoży się do jej wnętrza plik banknotów, czy inny drobiazg – z całą pewnością ucieszy, a samo pudełko będzie cenną pamiątką na długie lata, będąc wraz z dzieckiem – ale zachowując wyjątkową jakość przez całe dzieciństwo i jeszcze dłużej.

prezent na roczek od chrzestnej

Upominki zostały wykonane w Polsce. Wysoka jakość produktów!