Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej z personalizacją

Pierwsza Komunia Święta to jedno z najważniejszych wydarzeń dzieciństwa, dlatego będąc zaproszonym na wzięcie udziału w tej uroczystości – warto podarować dziecku coś wyjątkowego, co jeszcze bardziej podkreśli charakter okazji. Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej w kształcie serca, wykonana w drewnie to pomysł, który do tego pasuje. Dopracowana w każdym calu – będzie cieszyć latami.

Warto przeczytać poniższe informacje:

  • możliwość zakupu w sklepie Finezyjni.pl,
  • wykonanie i nadruk wysokiej jakości,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm,
  • wymiary statuetki: 15,0 x 12,5 cm.

PROMOCJA! Podczas składania zamówienia w sklepie Finezyjni.pl wpisz kod FINPRO10 i uzyskaj 10% zniżki! Pospiesz się, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

pamiątki pierwszej komunii

Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej – z myślą o dziecku!

Doskonała personalizacja tej pamiątki sprawi, że dziecko jeszcze bardziej zrozumie, że tego dnia jest to jego święto – z dumą umieści drewnianą statuetkę w swoim pokoju i ten widok będzie mu towarzyszył latami. Taki prezent na Pierwszą Komunię Świętą spodoba się również jego rodzicom – docenią zaangażowanie, wykonanie, jakość i piękno towarzyszące temu unikatowemu podarunkowi. Statuetka jest zdobiona motywami bezpośrednio nawiązującymi do wydarzenia – od Białej Hostii po odpowiednio dobraną czcionkę, a całość dopełniona personalizacją. Wszystko wykonane nadrukiem wysokiej jakości.

prezent na pierwszą komunię świętą

Upominki zostały wykonane w Polsce. Wysoka jakość produktów!