Prezent urodzinowy dla chłopaka i dziewczyny

Różne okazje wymagają różnych upominków, ale jeśli chodzi o prezent urodzinowy dla chłopaka, czy dziewczyny – trzeba się naprawdę przyłożyć. Przeciętne pomysły na podarunek to za mało, by trafić w gust i naprawdę ucieszyć. Całkiem inaczej jest, jeśli chodzi o coś tak wyjątkowego jak drewniana statuetka – dzięki niej pokazujemy obdarowanej osobie, jak bardzo ją cenimy i że zasługuje na coś tak oryginalnego, a zwłaszcza, że mowa o naprawdę solidnie wykonanym dziele.

Warto przeczytać poniższe informacje:

  • możliwość zakupu w sklepie Finezyjni.pl,
  • wymiar: 25 x 12 cm, podstawka: 24 x 4 cm,
  • wykonanie i nadruk wysokiej jakości,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

PROMOCJA! Podczas składania zamówienia w sklepie Finezyjni.pl wpisz kod FINPRO10 i uzyskaj 10% zniżki! Pospiesz się, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

prezent urodzinowy dla chłopaka

Prezent urodzinowy dla dziewczyny lub chłopaka

Doskonałe wykorzystanie kawałka drewna, połączone z chwytającą za serce dedykacją wykonaną z pomocą wysokiej jakości technologii druku – to brzmi jak przepis na doskonały prezent urodzinowy dla chłopaka, czy dziewczyny i rzeczywiście nim jest. Wystarczy rzut oka na tę statuetkę, aby przekonać się, iż coś tak unikatowego nie może się nie spodobać. Dopracowana w każdym calu, będzie latami przypominać o tym ważnym dniu i wspaniałej osobie, która zdecydowała się wręczyć tak wzruszający podarunek.

prezent urodzinowy dla dziewczyny

Upominki zostały wykonane w Polsce. Wysoka jakość produktów!