Piękny prezent urodzinowy dla przyjaciółki i kolegi

Robienie czegoś miłego dla bliskich osób zawsze cieszy, ale jeśli chodzi o upominki na urodziny trzeba się naprawdę postarać. Być może to pudełko wykonane z drewna sosnowego wysokiej klasy będzie stanowić gotową inspirację do takiego upominku. Sprawdzi się zarówno jako prezent urodzinowy dla kolegi, jak i koleżanki – z racji uniwersalnego, a zarazem wyjątkowego charakteru. Nie bez znaczenia jest też wysokiej jakości wykonania, dzięki któremu drewniane rękodzieło nabiera naprawdę prestiżowego charakteru.

Warto przeczytać poniższe informacje:

  • możliwość zakupu w sklepie Finezyjni.pl,
  • wymiar zewnętrzny: 22,0 x 16,0 x 8,0 cm,
  • wykonanie i nadruk wysokiej jakości,
  • pudełko wykonane z drewna sosnowego.

PROMOCJA! Podczas składania zamówienia w sklepie Finezyjni.pl wpisz kod FINPRO10 i uzyskaj 10% zniżki! Pospiesz się, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

prezent urodzinowy dla kolegi

Pomysłowy prezent urodzinowy dla kolegi i przyjaciółki

Bez względu na to, co się włoży do środka – takie prezent urodzinowy dla przyjaciółki, czy przyjaciela ma sens. Ucieszy, zaskoczy, wzmocni relację i będzie cieszyć swoim designem i zastosowaniem przez długie lata. Warto też zwrócić uwagę na jego niebywałą estetykę, dopracowanie w każdym calu. To upominek z duszą, a takie są zawsze mile widziane i trafiają nawet w najbardziej wybredne gusta. Koniecznie warto rozważyć taką inspirację!

prezent urodzinowy dla przyjaciółki

Upominki zostały wykonane w Polsce. Wysoka jakość produktów!