Prezenty dla Świadków – tanie pudełko z drewna

Interesujące pomysły na prezenty dla świadka, czy świadkowej to dzisiaj numer jeden – jeśli chodzi o sposób wyrażenia wdzięczności dla tych ważnych osób. Prezentowane pudełko z drewna zdecydowanie należy do tej kategorii – nie tylko wyróżnia się niezwykłym designem, ale jest po prostu bardzo praktycznym upominkiem. Równocześnie jest to pamiątka, która przez lata będzie przypominać o tych pięknych, wspólnie spędzonych chwilach.

Warto przeczytać poniższe informacje:

  • możliwość zakupu w sklepie Finezyjni.pl,
  • wymiar zewnętrzny: 16,0 x 16,0 x 8,0 cm,
  • wykonanie i nadruk wysokiej jakości,
  • pudełko wykonane z drewna sosnowego.

PROMOCJA! Podczas składania zamówienia w sklepie Finezyjni.pl wpisz kod FINPRO10 i uzyskaj 10% zniżki! Pospiesz się, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

prezenty dla świadka

Prezenty dla świadkowej i świadka z klasą!

Idealne prezenty dla świadkowej to takie, które ładnie wyglądają, są solidne i nie kosztują majątku. Z takiego zamysłu powstało pudełko drewniane, które wyróżnia się tymi cechami. Połączenie ciekawego wyglądu z użytkowym charakterem drewnianej kasetki sprawia, że jest to bardzo dobry pomysł na upominek, który odpowie na oczekiwania nawet najbardziej wymagających świadków. Co więcej, warto podkreślić wysoką jakość wykonania spersoanalizowanego nadruku – to dodaje drobiazgowi wyjątkowości, ale i daje pewność, że jest to pamiątka na lata.

prezenty dla świadkowej

Upominki zostały wykonane w Polsce. Wysoka jakość produktów!