Prezenty na roczek dla dziewczynki i chłopca

Popularność wręczania oryginalnych upominków rośnie z dnia na dzień – i jeśli chodzi o prezenty na roczek dla dziewczynki, czy chłopca nie jest inaczej. Wśród wszystkich ładnych propozycji warto jednak zwrócić przede wszystkim uwagę na te, które nie tylko pasują do okazji, ale też są unikatowe – jak prezentowana statuetka. Dzięki niej wspomnienie o tym wyjątkowym dniu będzie wiecznie żywe!

Warto przeczytać poniższe informacje:

  • możliwość zakupu w sklepie Finezyjni.pl,
  • wymiar: 25 x 12 cm, podstawka: 24 x 4 cm,
  • wykonanie i nadruk wysokiej jakości,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

PROMOCJA! Podczas składania zamówienia w sklepie Finezyjni.pl wpisz kod FINPRO10 i uzyskaj 10% zniżki! Pospiesz się, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

prezenty na roczek dla chłopca

Piękne prezenty na roczek dla chłopca i dziewczynki

Zatem szukając czegoś naprawdę uroczego i pasującego do charakteru uroczystości – nie trzeba dalej szukać niż taki drewniany podarek. Tym bardziej, że prezenty na roczek dla chłopca, czy dziewczynki o spersonalizowanym charakterze są naprawdę mile widziane i wpiszą się w gust nawet najbardziej wymagających rodziców. Nie bez znaczenia jest też sam styl i jakość wykonania – mamy tutaj do czynienia z naprawdę porządnym dziełem, który będzie cieszył oko przez długie lata, co jest dodatkowym atutem właśnie takiego wyboru, wyróżniającego się na tle innych.

prezenty na roczek dla dziewczynki

Upominki zostały wykonane w Polsce. Wysoka jakość produktów!