Proste i modne ozdoby choinkowe – bombki aniołki

Rola ozdób choinkowych nie zmienia się na przestrzeni lat – muszą być wyjątkowe, przyciągające oko, równocześnie nawiązując do charakteru świąt Bożego Narodzenia. Prezentowane ozdoby choinkowe idealnie odnajdują się w tych założeniach. Są na tyle klasyczne, by zyskać przychylność konserwatywnych gości przy wigilijnym stole, ale równocześnie wystarczająco oryginalne, by zamienić zwykłe drzewko w niezwykłą choinkę. Te proste ozdoby choinkowe mają taką moc, dzięki całej pasji i dokładności, jakie mają miejsce podczas jej tworzenia.

Warto przeczytać poniższe informacje:

  • możliwość zakupu w sklepie Finezyjni.pl,
  • wymiary ozdoby choinkowej: 7,0 x 5,0 cm,
  • wysokiej jakości wykonanie i nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

PROMOCJA! Podczas składania zamówienia w sklepie Finezyjni.pl wpisz kod FINPRO10 i uzyskaj 10% zniżki! Pospiesz się, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

proste ozdoby choinkowe

Ozdoby choinkowe dla wielbicieli klasycznej subtelności

Trendy w dekorowaniu choinek zmieniają się co roku, jeśli jednak chodzi o ponadczasowe wybory – drewniane zawieszki zawsze są mile widziane. Widoczne tutaj aniołki to jednak nie tylko modne ozdoby choinkowe, ale przede wszystkim ręcznie robione dekoracje, które wniosą wiele ciepła i świątecznej atmosfery do każdego wnętrza, którego częścią się staną. Dopracowane w każdym calu, są ozdobą na lata – co stanowi ich dodatkowy atut, a równocześnie sprawia, że chce się je mieć i podziwiać.

modne ozdoby choinkowe

Upominki zostały wykonane w Polsce. Wysoka jakość produktów!