Tanie, śmieszne i własnoręczne prezenty na urodziny

Zbyt duża ilość inspiracji na tanie prezenty na urodziny może wprowadzać zamęt – co właściwie wybrać? Pomożemy w tym miejscu zawęzić wybór, wskazując że własnoręczne prezenty na urodziny zawsze są mile widziane i wskazują na zaangażowanie w znalezienie prezentu. Prezentowane drewniane rękodzieło należy do tej kategorii. Ta karteczka z drewna sosnowego z personalizacją będzie idealnym dodatkiem do dowolnego upominku. Piękne wzory, wysoka jakość wykonania i czytelny nadruk.

Warto przeczytać poniższe informacje:

  • możliwość zakupu w sklepie Finezyjni.pl,
  • wysokiej jakości wykonanie i nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm,
  • wymiary karteczki: 13,0 x 13,0 cm.

PROMOCJA! Podczas składania zamówienia w sklepie Finezyjni.pl wpisz kod FINPRO10 i uzyskaj 10% zniżki! Pospiesz się, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

śmieszne prezenty na urodziny

Tanie prezenty na urodziny z Twoją dedykacją!

Jeśli brakuje pomysłu na prezent – nie trzeba patrzeć dalej niż takie drewniane cudeńko o dużym potencjale. Sprawdzi się nawet, gdy ma być w kategorii śmieszne prezenty na urodziny – wszystko zależy od samej formy nadruku, dobranej grafiki, czy dobranej dedykacji. To pewność, że dopasuje się upominek idealnie do gustu odbiorcy, jak i samej okazji, która się z tym darem wiąże. Natomiast pieczołowite wykonanie przekłada się na fakt, że upominek ten będzie cieszyć w doskonałym stanie przez długi czas – co również stanowi dodatkowy atut.

własnoręczne prezenty na urodziny

Upominki zostały wykonane w Polsce. Wysoka jakość produktów!