Pudełko na pieniądze – pomysł na prezent na ślub

Ofiarowanie Młodej Parze gotówki to już właściwie tradycja. Nie trzeba jednak robić tego w sposób mało ciekawy i nie wzbudzający zainteresowania. Prezentowane pudełko z drewna sosnowego wysokiego gatunku to nietuzinkowy pomysł na prezent na ślub, obok którego nie przechodzi się obojętnie. W tym ważnym dniu może być przede wszystkim szykownym sposobem na to, by dać Młodym pieniądze, czy inny drobny prezent na ślub, a później – unikatową pamiątką, wzbudzającą wspomnienia.

Warto przeczytać poniższe informacje:

  • możliwość zakupu w sklepie Finezyjni.pl,
  • wykonanie i nadruk wysokiej jakości,
  • pudełko złożone – gotowe do wręczenia,
  • wymiar zewnętrzny: 18,0 x 10,5 x 2,5 cm.

PROMOCJA! Podczas składania zamówienia w sklepie Finezyjni.pl wpisz kod FINPRO10 i uzyskaj 10% zniżki! Pospiesz się, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

drobny prezent na ślub

Pomysł na prezent na ślub – oryginalny i interesujący!

Jeśli więc zależy Ci na tym, by dać zakochanym ciekawy, a nawet śmieszny prezent na ślub – warto patrzeć dalej niż utarte szlaki. Dedykacja, szykowny nadruk, pamiątka na lata – taki podarunek z całą pewnością może zostać doceniony nawet przez najbardziej wymagającą parę w dniu jej święta, ale i długo po nim. Pudełko powstaje z wielkim zaangażowaniem i troską o każdy, nawet najmniejszy szczegół. To też mówi samo za siebie! Po co więc dawać prezent w kopercie, skoro za niewielkie pieniądze można podarować coś tak unikatowego?!

śmieszny prezent na ślub

Upominki zostały wykonane w Polsce. Wysoka jakość produktów!