Szybki prezent na urodziny – pudełko na pieniądze

Z milionów pomysłów na szybki prezent na urodziny dla mamy, czy taty – cieszą zwłaszcza te, które wyróżniają się na tle innych i od razu widać, że są dobrane do gustu z uwzględnieniem indywidualnego gustu odbiorcy. Dokładnie tak może być, gdy stawia się na drewniane pudełko z dedykacją, do którego można włożyć cokolwiek – od pieniędzy, przez wspólne zdjęcie, aż po jakikolwiek inny drobiazg dopasowany wymiarami. To kreatywne i zaskakujące rozwiązanie!

Warto przeczytać poniższe informacje:

  • możliwość zakupu w sklepie Finezyjni.pl,
  • wykonanie i nadruk wysokiej jakości,
  • pudełko złożone – gotowe do wręczenia,
  • wymiar zewnętrzny: 18,0 x 10,5 x 2,5 cm.

PROMOCJA! Podczas składania zamówienia w sklepie Finezyjni.pl wpisz kod FINPRO10 i uzyskaj 10% zniżki! Pospiesz się, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

prezent na urodziny dla mamy

Piękny prezent na urodziny dla taty, mamy i znajomych

Wśród ogromu inspiracji prezentowych, z jakimi można się spotkać w dzisiejszych czasach – wyróżniają się zwłaszcza te, które trafiają prosto do serca odbiorcy. Tak jest zdecydowanie z drewnianym pudełkiem w dobrym stylu. To pięknie i porządnie wykonany prezent na urodziny dla taty, czy mamy – który nie tylko zaskoczy i wzbudzi radość, ale też będzie cieszyć latami w doskonałym stanie. To po prostu pamiątka, od której ciężko oderwać wzrok – bez względu na to, co jest w środku.

prezent na urodziny dla taty

Upominki zostały wykonane w Polsce. Wysoka jakość produktów!