Tanie bombki świąteczne na choinkę z drewna

Kto powiedział, że świąteczne bombki muszą być w kształcie gwiazdek, choinek i bałwanków? Jeśli chodzi o tanie bombki to prawdziwym hitem aktualnie są te wykonane z drewnianej sklejki i w niecodziennych odsłonach. Prezentowane dekoracje „zwierzaki” idealnie odnajdują się w tym klimacie i z całym pewnością będą się na choince wyróżniać. Jednak mają w sobie też sporo z klasyki – zawieszki zostały utrzymane w klasycznej kolorystyce, dla zrównoważenia dość oryginalnego wzornictwa. To gratka dla fanów świąt!

Warto przeczytać poniższe informacje:

  • możliwość zakupu w sklepie Finezyjni.pl,
  • wymiary bombki świątecznej: 7,0 x 6,5 cm,
  • wysokiej jakości wykonanie i nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

PROMOCJA! Podczas składania zamówienia w sklepie Finezyjni.pl wpisz kod FINPRO10 i uzyskaj 10% zniżki! Pospiesz się, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

świąteczne bombki

Świąteczne bombki w kształcie zwierzaków

Wesoła buzia zwierzaka w mikołajkowej czapce to jedno, ale to w jaki sposób są wykonane te urocze bombki świąteczne to drugie, o czym warto powiedzieć. Wykonanie doprecyzowane w każdym calu, z pewnością jest w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagającego dekoratora świątecznych wnętrz. Dla innych ta jakość może być też inspiracją do wykorzystania drewnianych czworonogów świątecznych jako elementu bożonarodzeniowych stroików, czy innych ozdób. W każdej odsłonie z całą pewnością sprawdzą się na medal!

bombki świąteczne

Upominki zostały wykonane w Polsce. Wysoka jakość produktów!