Tanie ozdoby świąteczne – komplet Mikołajków

Atmosfera świąt udziela się każdemu, kto uczestniczy w przygotowaniach do Bożego Narodzenia. Warto jednak podjąć dodatkowy wysiłek, aby klasyczne życzenia „Wesołych Świąt” nabrały jeszcze większego wyrazu! Ozdoby świąteczne pod postacią kompletu Mikołajów z wesołymi buźkami to bardzo prosta recepta na osiągnięcie takiego efektu. Dopracowane w każdym calu będą wesoło figlować na choinkowych gałązkach. Skutecznie poprawiając nastrój każdemu, kto na nie spojrzy. Takie tanie ozdoby świąteczne potrafią dodać blasku nawet najskromniej przyozdobionemu drzewku!

Warto przeczytać poniższe informacje:

  • możliwość zakupu w sklepie Finezyjni.pl,
  • wymiary ozdoby świątecznej: 6,0 x 6,0 cm,
  • wysokiej jakości wykonanie i nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

PROMOCJA! Podczas składania zamówienia w sklepie Finezyjni.pl wpisz kod FINPRO10 i uzyskaj 10% zniżki! Pospiesz się, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

tanie ozdoby świąteczne

Ozdoby świąteczne „Mikołaje” – wesoła inspiracja

Jednak urocze pozy i uśmiechnięte buzie świętych Mikołajów na tych zawieszkach to tylko jeden z wielu atutów, którymi te ozdoby świąteczne bożonarodzeniowe mogą zaskoczyć. Wykonane z wysokiej jakości 3mm sklejki brzozowej. Wykończone doskonale prezentującym się nadrukiem. Bombki będą cieszyć oko i zdobić choinkę przez wiele świątecznych dni. Jest to też doskonała inspiracja prezentowa – taki komplet drewnianych dekoracji choinkowych z całą pewnością ucieszy każdego, kto chce poczuć magię tych świąt jeszcze bardziej.

ozdoby świąteczne bożonarodzeniowe

Upominki zostały wykonane w Polsce. Wysoka jakość produktów!