Wyjątkowe i tanie prezenty ślubne z dedykacją

Eleganckie i tanie prezenty ślubne za jednym zamachem? To możliwe! Wystarczy rzut oka na to drewniane pudełko, aby się o tym przekonać. Nie tylko może służyć jako wyjątkowy pomysł na przekazanie koperty Młodej Parze, ale też przyda się i później – jako uroczy sposób przechowywania pamiątek z tego wyjątkowego dnia. Mocnym punktem jest tutaj personalizacja, wykonana nadrukiem z największą starannością. Po tym można poznać najbardziej wyjątkowe prezenty ślubne, które trafią w gust nawet najbardziej wymagającej Młodej Pary.

Warto przeczytać poniższe informacje:

  • możliwość zakupu w sklepie Finezyjni.pl,
  • wymiar zewnętrzny: 14,5 x 14,5 x 2,5 cm,
  • wykonanie i nadruk wysokiej jakości,
  • pudełko wykonane z drewna sosnowego.

PROMOCJA! Podczas składania zamówienia w sklepie Finezyjni.pl wpisz kod FINPRO10 i uzyskaj 10% zniżki! Pospiesz się, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

śmieszne prezenty ślubne

Tanie prezenty ślubne o wielkim potencjale!

Wymiary tego pudełka zostały pomyślane tak, by cieszyć, a sama oprawa graficzna – aby zachwycać. W efekcie są to nie tylko porządnie wykonane, ale też śmieszne prezenty ślubne w pełnej okazałości. Nawet po wielu latach będą się pięknie prezentować, przenosząc myślami zakochanych do tego szczególnego dnia. Wystarczy rzut oka na umieszczoną na wieczku dedykację, a już od razu będzie jasne, z jakiej okazji zostało ono podarowane i jak wielkie pokłady miłości niesie!

wyjątkowe prezenty ślubne

Upominki zostały wykonane w Polsce. Wysoka jakość produktów!