Upominek dla Świadków – piękna skrzynka na wino

Nie ma co do tego wątpliwości – wino to szlachetny trunek i każda okazja jest dobra, by uraczyć się kieliszkiem. Warto to wykorzystać jako inspirację na upominek dla świadkowej, czy świadka – pięknie wykonana skrzynka na wino genialnie wpisuje się w klimat weselny, równocześnie rozwiązując dylemat: co podarować tym ważnym osobom, aby wyrazić im wdzięczność w wystarczający sposób. Pozostaje tylko dokupić wino zgodne z preferencjami odbiorcy – i podziękowanie idealne gotowe!

Warto przeczytać poniższe informacje:

  • możliwość zakupu w sklepie Finezyjni.pl,
  • drewno brzozowe, gruby sznurek jutowy,
  • wykonanie i nadruk wysokiej jakości,
  • wymiary skrzynki: 36 x 11,5 x 10 cm.

PROMOCJA! Podczas składania zamówienia w sklepie Finezyjni.pl wpisz kod FINPRO10 i uzyskaj 10% zniżki! Pospiesz się, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

upominek dla świadka

Upominek dla świadkowej lub świadka w dobrym guście!

Wino to niezwykle elegancki prezent – tym bardziej, gdy zostanie umieszczone w tak wyjątkowym opakowaniu, jak drewniana skrzynka z personalizowaną dedykacją. Taki upominek dla świadka, bądź świadkowej z całą pewnością zrobi wrażenie i będzie jeszcze przez lata przypominał o tym wyjątkowym wydarzeniu. Przyczyni się do tego pieczołowite wykonanie, ciekawa kompozycja graficzna i optymalne wymiary, dzięki którym do wnętrza skrzynki na wino zmieści się każda butelka w klasycznych rozmiarach.

upominek dla świadkowej

Upominki zostały wykonane w Polsce. Wysoka jakość produktów!